بازگشت دوباره لوکسژن به بازار خودروی کشور

با وجودی که صنعت خودرو ایران یکی از نخستین اهداف تحریم‌های ناجوانمردانه آمریکا بود، اما نشان داد که نه تنها این فشارها موجب توقف این صنعت نمی‌شود بلکه با تلاش فعالان این حوزه پیشرفت‌های چشمگیری نیز حاصل شده است.

خودروسازان دولتی و خصوصی کشور پس از ترک شرکای اروپایی و چینی خود دوران سختی را پشت سر گذاشتند. اما این روزها خبرهای خوشی از این حوزه به گوش می‌رسد.

درشرایط سخت تحریمی و درحالی که تقریبا همه خودروسازان خارجی همکاری خود با صنعت خودروی ایران را متوقف کرده‌اند، شرکت آذویکو با تأسی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در تحقق شعار سال ۹۹ که «جهش تولید» نام گذاری شد، اهتمام خود را به کار بست تا گام‌های موثری در تحقق این شعار بردارد که امضای قرارداد تولید و مونتاژ محصولات لوکسژن در ایران از جمله این گام‌ها بوده است.

بر همین اساس، شرکت آذویکو منطبق با قراردادی که منعقد کرد، توانست مسیر تولید محصولات لوکسژن را دنبال کند و به هدف نهایی که حفظ تولید و اشتغال در کشور و تلاش برای عمل به تعهدات خود در قبال مشتریان بود جامه عمل بپوشاند.

شنیده‌ها‌ حاکی از آنست که خودروی لوکسژن در کارخانه صنعت خودرو آذربایجان در مدار تولید قرار گرفته و به زودی شاهد حضور این خودرو در خیابان‌ها خواهیم بود.

آنچه که در این میان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است عزم جدی شرکت آذویکو در جهت مقابله با تحریم‌های ظالمانه آمریکا است که به نظر می‌رسد با کلید خوردن تولید خودروی جدید، توانسته به این مهم دست یابد که با تسریع در تولید و تحویل محصولات جدید، ضمن حفظ اشتغال، رضایتمندی مشتریان را نیز به دنبال خواهد داشت.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.