به کارگیری پیکاپ تاگا پاردان موتور در عملیات پلیس

مستر ماشین باز:این پیکاپ با کیفیت بالاتر، عملکرد بهتر، قابلیت، راحتی و ایمنی بیشتر، دارای ویژگی های تکنولوژی خودروهای سواری است که نه تنها می تواند اثربخشی رزمی و تصویر خوب ارگان های امنیت عمومی را نشان دهد همچنین می تواند اطمینان حاصل کند که وسیله نقلیه می تواند در لحظه بحرانی بیرون به عنوان دست راست امنیت عمومی و پلیس راهنمایی و رانندگی چین عمل کند.

سال گذشته نیز محموله‌ای از پیکاپ تاگا با گیربکس اتوماتیک توسط شرکت خودروسازی Qingling به نیروی گشت ترافیک سازمان امنیت عمومی شهر چونگ‌چینگ تحویل داده شد. این اقدام باعث تحکیم بیشتر پایه‌های امنیت عمومی و افزایش قابلیت‌های عملیاتی نیروی گشت ترافیک می‌شود.

پیکاپ تاگا تحویل داده شده این بار، با موتور دیزل و گیربکس اتوماتیک بوده که از کیفیت بالاتر، عملکرد بهتر، قابلیت اطمینان بیشتر، راحتی و ایمنی بیشتری برخوردارند و مزیت‌های تکنولوژی خودروهای سواری را دارا می‌باشند. این ویژگی‌ها نه تنها قابلیت‌های عملیاتی نیروهای امنیت عمومی و پلیس راهنمایی و رانندگی را نشان می‌دهد بلکه می‌تواند در لحظات حساس نقش موثری ایفا کند.

تاگا اچ بر پایه پلتفرم ایسوزو دی-مکس طراحی شده و از لحاظ ظاهری شباهت زیادی به پیکاپ ژاپنی دارد. این خودرو در دو نوع بنزینی و دیزلی تولید می‌شود که پادران نسخه بنزینی آن را در دو مدل استاندارد و لانگ (LWB) برای بازار ایران عرضه کرده است. تاگا اچ با جلوپنجره بزرگ چندضلعی، سپر جلوی اسپرت و چراغ‌های بزرگ کشیده، ظاهری سخت‌گیرانه و در عین حال جذاب و مدرن دارد.

طول مدل استاندارد آن ۵۳۸۲ میلی‌متر و فاصله محورهای جلو و عقب آن ۳۰۹۶ میلی‌متر است. اما برای فضای داخلی بیشتر باید نسخه لانگ را انتخاب کرد که حدود ۳۱۰ میلی‌متر از نوع استاندارد طولانی‌تر است و طول آن ۵۶۹۲ میلی‌متر و فاصله محورها ۳۴۰۶ میلی‌متر اعلام شده است.

طراحی داخل کابین تاگا اچ با ترندهای امروزی همخوانی دارد. وجود صفحه نمایش ۱۰ اینچی در مرکز داشبورد، فرمان دی‌کات با دکمه‌های کنترلی، پنل دیجیتال پشت فرمان، صندلی‌های راحت با روکش چرم و … باعث شده تا تاگا اچ امتیاز خوبی از لحاظ راحتی سرنشینان دریافت کند.

قلب تپنده این پیکاپ موتور ۱.۸ لیتری ۴ سیلندر ۱۶ سوپاپ با کد CE18 ساخت شرکت BMW است که توان ۲۲۷ اسب بخار و گشتاور ۳۱۰ نیوتن متر تولید می‌کند. نیروی موتور از طریق گیربکس ۶ سرعته دستی به چرخ‌ها منتقل می‌شود. سیستم محرک استاندارد RWD است اما در صورت نیاز به حالت چهار چرخ متحرک تبدیل می‌شود. موتور از استاندارد آلایندگی یورو ۵ پیروی می‌کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.